im. Powstańców Wielkopolskich, ul. Jarocińska 6, 63-233 Jaraczewo
2 października, korzystając z ładnej pogody spotkaliśmy się na boisku szkolnym na pierwszym w tym roku wspólnym apelu. Podczas niego rozmawialiśmy o zasadach bezpieczeństwa, ogłoszony został również październikowy dyżur i rozstrzygnięto kilka konkursów.  Wystrojem szkoły, apelem z okazji Dnia Edukacji Narodowej i konkursami zajmuje się w nowym miesiącu, klasa VII a.  
 

W konkursie plastycznym na najładniejszą emotikonkę wzięło udział wielu uczniów. Wszyscy zostali docenieni uśmiechniętymi lizakami, a ponadto w kategorii klas 0-III:  1 miejsce otrzymała praca: Weroniki Kajdan i Gabrieli Gościniak z klasy 2  2 miejsce ex aequo zdobyły    Laura Wawrzyniak z klasy 0 i Paulina Wielińska z klasy 1  3 miejsce otrzymał Patryk Józefiak z klasy 0.  W młodszej kategorii przyznano również dwa wyróżnienia, dla uczennic klasy 0: Wiktorii Rzekieckiej i Antoniny Rojewskiej.  W kategorii IV-VIII:  1 miejsce otrzymała Sandra Andrzejczak z klasy VIII  2 miejsce Hanna Gościniak z klasy VI.  Z okazji dnia emotikonki klasy zbierały znaczki za dobre zachowanie. Po przełożeniu ich na oceny i wyliczeniu średniej nagrodzono klasę VIIb i II.  Nagrodzeni zostali uczniowie klas 4, 6 i 8, którzy włączyli się w promowanie akcji „Sprzątania świata” i stworzyli plakaty zdobiące hol szkoły: Kamila Krause, Zofia Grześkowiak, Wiktoria Spychaj, Nikola Wróbel, Oliwia Hoffmann, Emilia Musielak, Matylda Krawczyk, Ala Jańczak, Mateusz Musielak, Marcin Michalak, Piotr Michalak, Tomek Grzegorczyk, Maja Kajdan,
Sandra Andrzejczak, Maja Półrolniczak.  Ogłoszone zostały także wyniki konkursu plastyczno-fotografic „Mój pupil – wymarzone zwierzątko” organizowanego przez     Książnicę Pedagogiczną w Kaliszu. Nagrodzeni zostali: Marcin Michalak, Olga Szczygielska, Kamil Szczygielski, Maja Kajdan i    Iza Mieloszyk.  Mamy nadzieję, że w kolejnych miesiącach pogoda będzie sprzyjająca i pozwoli na kolejne, bezpieczne spotkania całej szkolnej społeczności na wspólnych apelach.

Image

Image

październik 2020
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031