im. Powstańców Wielkopolskich, ul. Jarocińska 6, 63-233 Jaraczewo

HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 w dniu 1 września 2020 (wtorek)

UWAGA: dojazd 1.09.2020 we własnym zakresie 8.30 msza w Kościele

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, rezygnuje się ze zbiorowego rozpoczęcia roku szkolnego.W związku z wytycznymi MEN, MZ, GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek ze względu na bezpieczeństwo w czasie Covid –19 należy przestrzegać następujących zaleceń:

–na rozpoczęcie roku szkolnego może przyjść uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych,

–należy zachować dystans społeczny w każdej przestrzeni szkoły min. 1,5 m (także podczas przychodzenia i wychodzenia ze szkoły),

–przed wejściem do budynku należy skorzystać z płynu dezynfekującego,

–uczniowie zobowiązani są do nie organizowania skupisk oraz grup sprzyjających bliskiemu kontaktowi pomiędzy sobą.

-do szkoły wchodzimy, zakrywając usta i nos, zachowujemy bezpieczną odległość oraz dezynfekujemy dłonie

Pamiętamy o stroju galowym

GODZINY SPOTKAŃ Z WYCHOWAWCAMI

g. 9.15-klasa „0”–zbiera się na boisku zielonym, dzieci po zapoznaniu z wychowawcą i krótkim występie przygotowanym przez uczniów klasy IV przechodzą do swojej sali -bez rodziców. Rodzice czekają na dzieci przed wejściem.Dzieci wchodzą wejściem z tyłu szkoły . Do szkoły wchodzimy, zakrywając usta i nos, zachowujemy bezpieczną odległość oraz dezynfekujemy dłonie.

9.15-klasa I –zbiera się na boisku zielonym, dzieci po zapoznaniu z wychowawcą i krótkim występie przygotowanym przez uczniów klasy IV przechodzą do swojej sali -bez rodziców. Rodzice czekają na dzieci przed wejściem.Dzieci wchodzą wejściem z tyłu szkoły . Do szkoły wchodzimy, zakrywając usta i nos, zachowujemy bezpieczną odległość oraz dezynfekujemy dłonie.

g. 9.15-klasa II–zbiera się na przed głównym wejściem szkolnym , dzieci są odbierane przez wychowawcę klasy i przechodzą do swojej sali -bez rodziców. Rodzice czekają na dzieci na przed wejściem głównym. Do szkoły wchodzimy, zakrywając usta i nos, zachowujemy bezpieczną odległość oraz dezynfekujemy dłonie.

9.15-klasa III–zbiera się na przed głównym wejściem szkolnym , dzieci są odbierane przez wychowawcę klasy i przechodzą do swojej sali -bez rodziców. Rodzice czekają na dzieci na przed wejściem głównym Do szkoły wchodzimy, zakrywając usta i nos, zachowujemy bezpieczną odległość oraz dezynfekujemy dłonie.

9.15-klasa IV –zbiera się na boisku zielonym, dzieci po zapoznaniu z wychowawcą i krótkim występie przygotowanym przez uczniów klasy IV przechodzą do swojej sali -bez rodziców. Rodzice czekają na dzieci przed wejściem.Dzieci wchodzą wejściem z tyłu szkoły . Do szkoły wchodzimy, zakrywając usta i nos, zachowujemy bezpieczną odległość oraz dezynfekujemy dłonie.

9.15-klasa VI–zbiera się na przed głównym wejściem szkolnym , dzieci są odbierane przez wychowawcę klasy i przechodzą do swojej sali Do szkoły wchodzimy, zakrywając usta i nos, zachowujemy bezpieczną odległość oraz dezynfekujemy dłonie.

9.15-klasa VIIA–zbiera się na przed głównym wejściem szkolnym , dzieci są odbierane przez wychowawcę klasy i przechodzą do swojej Sali.Do szkoły wchodzimy, zakrywając usta i nos, zachowujemy bezpieczną odległość oraz dezynfekujemy dłonie.

9.15 -klasa VIIB–zbiera się na przed głównym wejściem szkolnym , dzieci są odbierane przez wychowawcę klasy i przechodzą do swojej Sali.Do szkoły wchodzimy, zakrywając usta i nos, zachowujemy bezpieczną odległość oraz dezynfekujemy dłonie.

9.15-klasa VIII–zbiera się na przed głównym wejściem szkolnym , dzieci są odbierane przez wychowawcę klasy i przechodzą do swojej Sali.Do szkoły wchodzimy, zakrywając usta i nos, zachowujemy bezpieczną odległość oraz dezynfekujemy dłonie.

Image

Image

sierpień 2020
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31